| Anonim1900 a întrebat:

Saut prieteni! am un IBM server are procesor Intel xeon dual core 2. 13ghz si 5gb ram ddr2 2 hdd 15k rotation
Vreau sa fac pe el un server de metin, daca instalez totul ca la carte, freebsd + tot ce trebuie pe el, cati player credeti ca as putea tine cu el?

1 răspuns:
| xzawn17 a răspuns:

Ei bine jocul este din 2008 pe atunci nu erau calculatoare atat de bune. Faza e ca nu e de la componente trebuie sa ai o firma buna de host si un scripter bun ca sa repare buguri-le