| Speed2000 a întrebat:

SCUZATI categoria! Am creat un blog cu ajutorul wordpress. Cand adaug un comentariu el se adauga in pagina principala. Cum fac sa adaug un comentariu in pagina pe care o doresc eu? oFer funda! >:

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

In momentul in careintroduci un articol in dreapta sus ai o lista cu toate paginile si categoriile create de tine.Trebuie sa bifezi pagina sau categoria in care doresti sa iti apara articolul, dar oricum iti va apare si pe prima pagina.

| Speed2000 explică (pentru babyalexa):

Ma scuzi dar nu poti sa imi spui mai explicit? nu apare nimic in dreapta sus :S

1 răspuns: