| Alexandru9899 a întrebat:

Scuzati categoria, dar este cea mai utilizata.Aceasta placa video http://www.cel.ro/......pcie-hs-l/ este compatibila cu placa mea video incorporata? placa mea se numeste Intel(R) G41 Express Chipset. Am 32-bit 3.00 GHz si numele PC-ULUI este Diaxaa Home office.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, placile video nu sunt compatibile.

| Alexandru9899 explică (pentru anonim_4396):

Bai,eu nu te-am intrebat asta.Si daca e compatibila placa cu placa pe care vreau sa o iau desteptule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru9899):

"Desteptule"; "bai " sa le spui parintilor tai.Pe TPU, respecti regulamentul sau cauti alt site unde poti vorbi asa.OK?

| Alexandru9899 explică:

OK! Scuze, dar vreau un raspuns.Si am si spus ca :"Scuzati categoria". Scuze.