| catalin43 a întrebat:

Se pot trimite melodii din calculator, prin Internet, pe un telefon?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Depinde de tipul de telefon. Daca acesta are acces la internet, le poti trimite ca atasamente prin email.

14 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Da, se descarca cu plata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu nimic de trimis pe net, decat poate daca pui pe mail sau pe un mediu de unde poti descarca prin acces la Internet de pe mobil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate trimite numai ca trebuie sa le uploadezi pe un site special de ex pe www.sharemobile.ro si le iei de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa am bagate melodi in tel prin infarosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare dc am net pe telefon pot primi melodii prin email?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se pot numai dacaaai cablu de date pentru telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau o melodie pe telefon trebuie sa bag ceva fir?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica care a aparut acum noua 2011

| silviuS a răspuns:

Daca nu ai cblu de date sau nu ai mufa de USB la telefon, poti sa cumperi un transmitator Blutooth sau infrarosu...

| Valentin a răspuns:

De ce sa te chinui cu netul cand exista cabluri de date?

| eusebiu23 a răspuns:

USB – e mai usor.