| Lolliopop a întrebat:

mi-am luat un telefon nou, cum pot trimite melodii de pe calculator pe el? funda:*

Răspuns Câştigător
| didu_5680 a răspuns:

Ca sa poti face transferul de melodii din PC in telefon, ai nevoie de cablu de date sau de un stick bluetooth. Ce marca e telefonul? daca ai primit cablu de date in pachet, foloseste-l ->capatul care seamana cu cel al unui stick(dreptunghiular, subtire) se introduce in unitate(in spate sau in fata), depinde ce fel de unitate ai big grin, iar celalalt in telefonwinking Intra apoi in My Computer, si cauta folderul telefonului (G sau H de regula). Copiaza melodiile care iti plac si lipeste-le in acel folderwinking

5 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Cablu de date.

| ikram a răspuns:

Daca ai cablu de date, cu ajutorul acestuia. Probabil cand ai cumparat telefonul ti s-a dat si un cd cu softul care trebuie instalat pe calculator.
Daca nu ai cablu de date, si ai bluetooth la telefon, poti sa-ti cumperi un bloutooth pentru calc. si sa trimiti prin bluetooth.

| StopTheWar a răspuns:

Ai 2 posibilitati: 1.Cumperi un cablu USB 2.Cumperi un bluetooth e un ca un fel de stickhappy

| MBG a răspuns:

Ai nevoie de un cablu de date!

| Dipsy a răspuns:

Pai ai nevoie de un stick bluetooh, bineinteles daca ai si pe telefon bluetooh. Sau de un cablu de date care se potriveste pentru. telefonul tau.