| Biggiesan a întrebat:

Seara buna TPU! Am creat o pagina de Facebook si nu pot sa numesc admini. Mi se spune acolo, ca pot introduce in casuta speciala, numele unei persoane care deja a dat like paginii si aceea persoana ar trebui sa-i apara numele instant-dar nu se intampla asta. Apoi imi cere emailul respectivului, iar nu merge! Daca ei au dat like abia in urma cu cateva ore, e posbil sa dureze 24 ore pana intra in memoria siteului aceste persoane si apoi ii voi putea numi admini? Ori care sa fie problema? Precizez ca ieri am creat pagina, abia azi a fost facuta publica! La multi Andreiilor. elor/ La multi ani fericiti romani!

1 răspuns:
| grimalkiny a răspuns:

Daca mai ai nevoie de ajutor da-mi add pe https://www.facebook.com/ruxi.lvy.