| anonim_4396 a întrebat:

Seara buna TPU! Am si eu o intrebare, cum aflu daca am placa de retea wifi in pc?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In pc in niciun caz, in laptop poate!

| Jipa95 a răspuns:

Click dreapta pe my computer->manage->network adapters. Scrie acolo.

Bft!

| gherv1gamer a răspuns:

Cel mai simplu scoti cablul de net si daca se conecteaza ai placa de retea 2 desfa carcasa si vezi jos pe 3-5 sloturi la rand si unul diferit daca exista si ce iesiri are de obicei are o antena 3 click drept pe iconita internetului dupa a doua de sus in jos si cauti network managersi vezo daca iti arata o imagine cu un cablu ai prin cablu dava arata una cu un cablu tataiat alai wirrles din placa de retea ( daca este tungle sau hamachi alea nu-s placi sunt programe