| anonimx8 a întrebat:

Seara buna TPU... caut si eu un telefon "(chinesc)" pentru a folosit programul "funny/change voice" in timp ce vb cu cineva... stiti pe unde gasesc?

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Iti trebuie un telefon cu android

| xXxAnGeLeSxXx a răspuns:

B`a nu Neaparat daca vrei iti iei un Samsung galaxy de orce model sau daca vrei un blackbery big grin Funda?

| anonimx8 explică (pentru xXxAnGeLeSxXx):

Am galaxy dar nu merge nicio aplicatie... stiu ca unele teleoane CECT si Nokta au asa ceva si replicile de pe la Nokia... care au aplicatia deja instalata altfel nu prea se poate am incercat sad

| xXxAnGeLeSxXx a răspuns (pentru anonimx8):

Depinde si ce galaxy ai ia-ti iphone4s sau iphone 4 5 siti garantz cati mrg