| anonim_4396 a întrebat:

Seara buna, TPU! Imi puteti spune niste pc-uri de gaming pana in 17 milioane?! Vreau sa duca cat de cat jocurile mai noi, nu am pretentii sa-l duca la high sau altele. Medium, pe acolo, cu frame-uri bunicele. Mersi mult!

3 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Salut.
Cam ce jocuri ai vrea sa joci?
De aici mi-as putea da seama cat de cat de PC...

| DoNotDisturbDND a răspuns:

Sincer eu nu stiu PC-uri bune, dar iti recomandez sa iti cumperi doar Unitate buna cu 4 Ram, Procesor +2, 80 Ghz
Ceva memorie si vezi tu ce mai pui..sau poti intreba pe cineva din magazinul respectiv
Si iti trebuie si un Mouse Bun...acum...depinde ce joci.
Sper ca te-am ajutat macar un pic. Bafta!

| 3DEffect a răspuns:

Pc de gaming la 17 mil... daca vrei gaming adevarat iti trebuie cel putin 30 milioane...dar daca vrei gaming romanesc (cs 1.6, nfs carbon, fifa 07, metin2) gasesti usor pe la altex, domo etc.