| anomiserarac1996 a întrebat:

Si revin cu o intrebare urgentaaa! ajutati-ma! In urma cu jumatate de ora statea pe facebook normal si ma uitam la niste poze si dintr-o data desktop-ul meu s-a facut negru adica nu se mai vedea nimic si plus sonorul disparuse (m-am uitat la beculetul de la hard-disck nu palpaia deloc.)Infine am asteptat vreo 5 minute ca am zis poate isi revine dar nimic, l-am inchis si cand sa il deschid inapoi imi aparea loading windows intre timp luminita de la beculetul de la hard palpaia iar apoi mi-a disparut imaginea cu loading -"-" si la fel nimic tot negru.Tin sa zic ca am 2 windowsuri pe pc si nici unul nu vrea sa se deschida amandoua fac aceleasi fite.Acum sunt intrata pe ubuntu care il am tot pe laptopul meu.De ce acesta functioneaza iar windowsurile mele nu mai vor sub nici un fel? Am un laptop Acer aspire 5552 Cineva poate sa ma ajute? va rog frumos Am multe chestii in acele windows-uri pe care nu as vrea sa le pierd ca tin mult la ele.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TeodorL a răspuns:

Incearca sa intri in Safe mode si poate reusesti sa faci un restore, sau ceva de genu.

| EdySH0r123 a răspuns:

Mda.du-te cu el la un service ceva..nu e inregula deloc