| Garoafe a întrebat:

Site cineva de ce poate merge google chrome-ul greu pe pc-ul meu, ii foarte "laggy"? Si cand zic ca merge greu ma refer ca merge infect. Am mai testat cu Internet explorer si merge perfect.

windows 8 (pe ssd)
i7 4770
8gb ram
geforce gtx 460

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Observ ca ai pc pentru gaming daca nu ma insel este?happy nu ar trebui sa ai aceste probleme! Uite sfatul meu este sa dezinstalezi browser-ul si sa il instalezi iarasi. Daca tot nu merge este de la windows 8 ca si eu aveam probleme cu, chrom-ul cand foloseam 8.Acum rulez pe 7 ca este mai bun parerea mea(diferentele dintre 7 si 8 nu sunt mariwinking Bafta!

| Garoafe explică (pentru siriusblack98):

Am instalat windows 8 ca sa pot sa fac export din Unity pe Windows Phone 8, PC-ul fiind cumparat pentru munca happy

P.S: Acu o zii am avut update de driver la placa video + ca am descoperit ca chrome-ul nu reusea sa isi faca update, avea ceva erori si l-am reinstalat intr-un alt mod si acuma ii up to date si merge bine.

Multumesc oricum

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-l