| Alisa_9825 a întrebat:

situl www.cool-webtv.com de vizionare online a diferitor programe e gratis? pentru ca nu vad acolo scris asta

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Da este gratis. Merge numai cu internet explorer... daca ai nevoie de televizor te sfatuisesc sa iti cumperi programul tv tunnner din magazine si cu ajutorul lui si al unei antene poti viziona toate programele dorite

3 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

DA, e gratis si functioneaza doar in Intrenet Explorer si cu anumite pluginuri, player instalate. Opera, Mozilla, Chrome nu merg bine pe respectivul sait, din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://eza.ro/tv-online.html aici ai toate posturile TV romanesti gratuit, inclusiv cele HD, functioneaza perfect!

| dorina_5183 a răspuns:

Chiar nu stiu asta nici eu