| mPaul a întrebat:

Slaut. recent ma jucam ceva pe un laptop cu windows 7 si cand am iesit din joc am intrat pe google, mi-a aparut desktopul dar fara bara de jos cu start si fara iconitele care le aveam. nu a durat mult pana cand ecranul s-a facut alb si puteam sa vad doar cursorul. mentionez ca pot intra in acel meniu ctrl+alt+delete iar cand dau restart imi apare pentru un moment desktopul asa cum imi aparea inainte. ajutati-ma. multumesc

3 răspunsuri:
| fromthehood a răspuns:

Se pare ca este o eroare de joc care se joaca cu rezolutia. intra in safe mode si dezinstaleaza jocul, vezi pe urma cum se comporta laptop.

| fromthehood a răspuns:

Atunci da end task (ctrl+alt+delete) swi inchide procesele care ti se par in plus. La windows 7 este activa o partitie de recovery (asta daca nu ai backup dupa care sa dai restore)... baga cd-ul cu win 7 si da sa buteze dupa el, acolo ai mai multe optiuni

| mPaul explică:

Nu pot intra in safe mode. dau enter in saf mode imi apare mesajul welcome, ca si cum s-ar incarca si apoi shutting down