| Renesmee1 a întrebat:

So...cand intru pe mess si vreau sa deschid fereastra sa vorbesc cu un prieten/coleg imi apar tot felul de chestii cu yahoo updates si nici nu se deschise fereastra sa pot vorbi? Am windows 7 ultimate,acelasi windows il am si pe laptop dar pe laptop imi merge messul straight face. Please, ma puteti ajuta? Imi puteti spune care e problema? puppy dog eyes Fuundiitsa

3 răspunsuri:
| Awesome a răspuns:

Dezinstaleaza-l si apoi trebuie sa nu mai bagi atate porcarii la el funda?

| Renesmee1 explică (pentru Awesome):

L'am dezinstalat si instalat din nou de 3 ori pana acumstraight face Si tot nu merge.O fi din cauza ca atunci cand se deschidea pc'ul scria acolo ceva gen Configurin windows updates do not power off or restart computer...o fi din cauza ca am restartat pc'ul pentru ca imi era prea lene sa astept? In cazul asta cum pot sa rezolv?

| Renesmee1 explică (pentru Renesmee1):

Haii ba chiar nici unu' nu stie sau n-a patiit?straight face