| Radu_5166 a întrebat:

Spuneti-mi si mie! Am windows 7! Las pc-ul aprins si dupa vreo 30minute mi se stinge[stand-bay]! Am inteles ca este ceva din setari dar nu stiu >unde... Urgent! fundita+vot!::X

Răspuns Câştigător
| Razvan_2481 a răspuns:

Te duci la "start" dai "panou control" pe urma afisare scrie sus "economizor ecran" dai click pe el apoi scrie la mijloc "se asteapta"si-l setezi uh la cat vrei! FUNDA

3 răspunsuri:
| George130 a răspuns:

In alta ordine de idei pune CCleaner si fa o curatenie in temporare si cu ajutorul lui salveaza in txt un fisier cu ce softuri iti pornesc odata cu calculatorul (are el o functie acolo - n-ai cum s-o scapi)

Bafta!

Sau Ctrl+Alt+Delete >processes acolo trebuie sa ai un proces care iti inchide pc trebuie sa il inghizi si gata.
__________________________________
http://colta-zone.forumz.ro/

| DeeeaA a răspuns:

Control panel
Appearance and personalization
Funda?

| marious a răspuns:

Start---Control Panel---Appearance and Personalization---Change screen saver---Change power settings---Change plan settings.