| maniac a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce-i care au jucat prince of persia forgotten sands de unde l-ati luat eventual dati-mi linkul pe care l-ati luat si voi si a mers jucat.As dori sa nu imi deie link-uri ce-i care nici macar nu l-au jucat si lau testat ca sa nu ma ostenesc degeaba sa-l descarc si sa-l instalez.

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Pentru cei care raman blocati la sumoneri cei 3 pusi la inaltime exista un crack update de la skidrow pe gamecopyworld... inlocuiti peste cel veci si o sa mearga