| danielll a întrebat:

Spuneti-mi si mie un telefon bun cu touchscreen, procesor mare si bun, camera de 8 mpx, si android. Poate si mai performant dar sa nu treaca de 14 milioane jumatate si sa fie la abonament de 10 euro pe luna. OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Ţi-aş recomanda 2 telefoane pe care le deţin şi sunt extraordinar de mulţumită de ele. Sony Ericsson Xperia Pro care are cameră de 8 MPx ce face poze la o rezoluţie de 3264x2448 pixeli, are şi cameră secundară, filmează HD la 720p, are bliţ incorporat, are procesor de 1 GHz Scorpion are şi tastatură Qwerty şi vine cu sistemul de operare Android v2.3 Gingerbrad dar poţi face update la versiunea 4.0 Ice Cream Sandwich. Al doilea telefon ar fi Sony Ericsson Xperia Neo care are cameră de 8 MPx, are cameră secundară, filmează HD la 720p, face poze la o rezoluţie de 3264x2448, are bliţ, procesor de 1 GHz Scorpion, vine cu sistemul de operare Android v2.3.4 Gingerbrad şi se poate face update la v4.0 Ice Cream Sandwich. Ambele au touchscreen. Ambele măsoară 3, 7 inchi. Sony Ericsson Xperia pro se încadrează în 1, 050 şi Sony Ericsson Xperia Neo se încadrează în 1, 070 de lei. Sper că te-am ajutat alegerea îţi aparţine.