| andreismiley1983 a întrebat:

Spuneti-mi un nume pentru un site care sa contina tutoriale jocuri ceva despre calculatoare etc sa cuprinda ce e mai importat asa vrea sa fac un site dar nu stiu niciun numehappy

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

GameItsolutions.Și dacă nu ai bani de undomeniu.ro îți poți alege unul din aceste servere de subdomenii:
http://ro.smartdots.com/ sau http://freedns.afraid.org/zc.php?from=L21lbnUv
Succes

| andreismiley1983 explică:

Ma refeream mai exact la o adresa ce adresa sa fac

| DeyCj a răspuns (pentru andreismiley1983):

Și ți-am dat o sugestie, după care ți-am recomandat și aia. Poate ceilalți useri au idei mai bine...

| andreismiley1983 explică (pentru DeyCj):

A da scuze nu am citit bine ca sunt foarte obosit si din cauza asta citesc aiurea.....mam gandit sa0l fac pe. myfoum sau pe forumgratuit

| DeyCj a răspuns (pentru andreismiley1983):

Da e o idee, deși în locul tău aș alege ca platformă ori yollasite ori google sites.Eu am site-urile pe google sites și am subdomenii la ele, asta ca să nu îmi mai apară adesa de genul googlesite.com/site/numesite,.Pe yolla îi mai profi un pic și plus de aia ai spațiu de stocare fișiere ce compun site-ul de un gb nu ca google de 100mb și poți edita și în html direct în site, dar din comoditatea de a alege ceva simplu am amles google. Încearcă și asta poate e mai ok.Succes și când îi gata să îmi dai adresa site-ului.

| andreismiley1983 explică (pentru DeyCj):

Eu nu l-am putut face asa ca i-am dat ideea la altcineva si cand o sa ma pot ocupa si eu de forum o sa primesc si eu administrator... uite forumul: http://gameitsolutions.myforum.ro... dar se lucreaza la el!