| oj a întrebat:

Spuneti-mi vreun procesor mai puternic
http://g.iceimg.com/9s4XeatQ/899062-03c.jpg

Pentru jocuri

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Oricum nu se mai fabrica procesoare compatibile pentru placa ta de baza.
2. Apreciez sistemul de operare piratat si talentul tau de descarca o varianta in engleza.

| Jipa95 a răspuns:

Procesoare pentru placa ta de baza nu se mai fabrica de mult, trebuie sa te reduci la un cpu second hand. Pentru jocuri mai nou aparute, nici un procesor compatibil cu placa ta de baza nu ar avea prea multa eficienta. Recomand sa-ti schimbi placa de baza cu tot cu procesorul.

| RaduTN a răspuns:

Procesorul acela e cât de cât ok.Are 2 nuclee si asta e bine. Dacă o să imi spui ce placă de bază ai că eu nu am vazut-o acolo o să-ţi zic si ceva mai puternic.