| Malina4 a întrebat:

Stie careva cum pot sa dau sa la facebook ca sa se aboneze lumea la mine?

Răspuns Câştigător
| florinuka a răspuns:

Fa sa ai pe facebook 18 ani si du-te la setarile contului si acolo in stanga sus sub mobil trebuie sa-ti apara urmareste da-i click si gata

4 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Nu poti! :p te crezi pe youtube?

| snzpaul a răspuns:

Trebuie să ai vârsta de pe facebook mai mare de 18 ani.

| Jericho7 a răspuns:

Te duci la Options (rotita din dreapta sus) si dai click pe Privacy Settings. In meniul din stanga cauta Followers sau Persoane ca va urmaresc activitatea. Da click pe el. Bifeaza Turn On Follow si gata. happy