| Malina4 a întrebat:

Stie careva cum sa imi pun la facebook sa imi poate da oricine like la poze? adica chiar si cei pe care nu ii am la prieteni? big grin

Răspuns Câştigător
| florinuka a răspuns:

Setarile contului-- dupa in stanga sus sub mobil trebuie sa iti apara urmareste si dai pe el dar trebuie sa ai pe facebook 18 ani

Fundaa? big grin

| florinuka a răspuns (pentru florinuka):

Si n-ai treaba sa faci la fiecare poza in parte public happy

8 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

De ce, esti attention ***?

| florinuka a răspuns:

Spun daca dai si funda big grin

| thr93 a răspuns:

Setari > Confidentialitate > Cine îţi poate vedea postările viitoare? > Public
Funda?

| Malina4 explică (pentru thr93):

Nu merge!

| thr93 a răspuns (pentru Malina4):

Click pe poza respectiva > Editeaza > Si iti apare ceva Doar eu, Personalizat, Doar prieteni sau Public. Selectezi Public si acum sigur va merge. Funda?

| Jericho7 a răspuns:

Te duci la Photos -> Albums. Fiecare album are in dreapta jos un buton. Dai click pe el si selectezi Public.
Dupa ce faci asta, dai click pe rotita din dreapta sus a ecranului (unde scrie Numele Tau, Home) si selectezi Privacy Settings. Iti va aparea acolo "Who can see my stuff?". Dai click pe Edit, selectezi Public si gata. happy

Funda? happy