| norbert123 a întrebat:

Stie careva cum sa pun pause pe iphone 4? trebuie sa imi iau ceva aplicatie sau?

Răspuns Câştigător
| Anonimul122 a răspuns:

Cum pauza, deci cand descarcy o app apesi pe ea si de pune pauza, la melo este la fel apesi pe sageata aia spre dreapta si se schimba in 2 lini drepte funda big grinbig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Anonimul122 a răspuns:

Cum pauza, deci cand descarcy o app apesi pe ea si se pune pauza, la melodii este la fel apesi pe sageata aia spre dreapta si se schimba in 2 lini drepte funda big grinbig grinbig grinbig grin