| alexdimarl a întrebat:

Stie careva daca se poate face ca in windows sa apara la device manager mai multe placi video?
Adica eu am una dar sa pot adauga placi video virtuale. Multumesc!

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu inteleg intrebarea ta, unde e logica?
Daca ar fi sa mearga, cu ce te-ar ajuta daca nu ti-ar oferi si performante in plus?
Poti sa incerci sli sau crossfire si o sa-ti apara doua!

| Wr3nch a răspuns (pentru ROB3RT89):

Ii apar doua daca are 2 placi fizicie legate in SLI sau Crossfire laughing u pentru ca ruleaza un programlaughing

| alexdimarl explică (pentru ROB3RT89):

M-am suparat tare pe cripto...m-au ars cu 600 usd in cateva zile. Vreau sa imi recuperez paguba big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru alexdimarl):

Lol, probabil ca nu ai muncit pentru banii pe care ii arunci in cripto, pentru ca faptul ca ai avea si 1000 de placi virtuale nu ti-ar da putere de procesare reala. Tu ai auzit ca din cripto s-ar face bani, nu intelegi absolut nimic despre cum functioneaza, si acum visezi sa recuperezi... mdah, tipic. Daca ma insel cumva, imi cer scuze si chiar te rog sa ne explici si noua cum sta treaba in detaliu.

| alexdimarl explică (pentru GabiDumitrescu):

Ideea nu este s aam mai multa putere de calcul....ci sa faci programul de minat sa creada cai Hrate mai mare

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru alexdimarl):

Pai il faci "sa creada" si cand e de calculat practic... ce faci? Serios. lasa prostiile. Sau cumpara un asic, ca si asa se vind in draci. Cripto e cam la vale de acum...

| Wr3nch a răspuns:

Placi virtuale care sa apara degeaba? Ca nu ar avea cum sa te ajutelaughing Nu se poate btw happy