| piciuk a întrebat:

Stie cineva cam cat costa sa developezi si sa scoti pozele pe hartie de fotografiat? am gasit ieri niste clisee vechi prin casa si nu mai stiu ce e pe ele.

3 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Costa pana intr-un leu poza, dar depinde si ce dimensiuni (10X15, 15X18, 20X30).
eu le developez (poze ce le pun in albumele mirilor- sunt fotograf la nuntibig grin) la 10X15 pozele de duzina, 15X18 poze cu familia sau poze ceva mai speciale si 20X30 pozele facute separat cu mirii si cele cu parintii. Cu cat sunt mai imp. pozele cu atat mai mari le developez.
La studioul de developare poti cere indexul filmului, care il face dupa ce scaneaza filmul. Unde le developez eu e gratisbig grin

| ForbiddenLove a răspuns:

Pana intr-un leu si cincizeci de bani poza.Depinde de dimensiune.

| pufuletziiiiiii a răspuns:

Am scos eu acum cateva saptamani foarte putin costa.ana intr-un leu pozicahappy