| stancuprint a întrebat:

Cine stie de ce trebuie sa scoti pozele pe hartie foto?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai trebuie sa scoti, daca vrei tu sa scoti, nu iti cunoastem motivele happy

Iar daca te referi de ce este "nevoie", atunci poti sa mergi pe la un magazin unde se scot fotografiile respective (pe hartie lucioasa speciala pentru fotografii). De exemplu la unele DM-uri au un aparat (mai in spate) unde se pot scoate pozele dorite.

| dannyel86 a răspuns:

E hartie special conceputa pentru fotografii si se vad mai bine din punct de vedere grafic (culori, nuante, contur, umbre).

| stancuprint explică:

Pentru detalii uite ce spun eu pe bog apropo https://www.stancuprint.org/blog