| BadResonance a întrebat:

Stie cineva cateva sit-uri cu jocuri? Dar sa fie amuzante si distractive! Fundita cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Pai depinde ce fel de jocuri vrei...
www.i-dressup.com
www.starsue.com
www.girlsgogames.com
www.missbimbo.com (trebuie sa ai rabdare sa treci la nivelele urmatoare ca sa devina mai interesant)
^
| Alea sunt pentru fete, gen dress-up, make-up.
www.neopets.com - aici ai o gramada de jocuri dragute si daca iti faci cont poti face chiar mai multe lucruri. Sper sa-ti placa!

2 răspunsuri:
| SecretColors a răspuns:

Www.y8.com e de ajuns siteul asta are toate categoriile de jocuri si sunt o groaza de jocuri care iti va placea crede-ma succes;)

| knc3rik a răspuns:

Incearca acest site si vei reusi sa faci bani frumosi doar din vizionat reclame http://www.trackingus.info/. Garantat 100% (doar clickuri ) Banii ii primesti instant prin intermediul PayPal