| dididiana a întrebat:

Maine e ziua sorei mele e in cl a 5 a si nu stie ce jocuri sa faca. Ziceti-mi si mie niste jocuri distractive si amuzante

2 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pune baietii sa adune mere dintr`un bol adanc cu apa, fetele sa caute ceva mic intr-un catron adancel cu zahar laughingkaraoke, umfla baloane, da`le cu spuma de ras si da`le biguri la fete sa rada baloanelem fara sa le sparga, pune baietii sa curete cartofi intr-un timp de. laughingpunei sa danseze cu o portocala intre ei sa nu le cada, sau intre capu fetei si al baiatului, sau un mar ceva
laughing)))
Poteti sa jucati sticluta, dansul pinguinului, mingea (etc)
rolling on the floor
Fundaa`hee hee?
Prima blushing

| Liza0o0 a răspuns:

Iai MONOPOLI, TABLE, carti,, pacalici,, puzzle,
Daca ai m. multi prieteni invitati, puteti sa jucatzi cu mingea pr care ai cumparat-o, afara ratele si vanatorii.