| dlKepalb a întrebat:

Stie cineva ce driver imi trebuie pentru Placa Audio :

" Analog Devices 1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] "

O caut de 3 zile si nu gasesc nici un driver bun, am sistem de operare : Windows XP Professional Service Pack 3!

Va rog ajutati-ma, dau funda!

6 răspunsuri:
| dlKepalb explică (pentru anonim_4396):

Ok, sunt de acord cu tine, dar cand il intalez, ori mi se restarteaza PC`ul, ori imi ramane instalarea la jumatate si nu se mai misca.

| dlKepalb explică (pentru anonim_4396):

Ok, sunt de acord cu tine, dar cand il instalez imi da o chetie de la windows cum ca "semnatura" sau ceva de genul nu se potriveste si imi da sa aleg intre:
Continue anyway (si mi se restarteaza pc`ul) sau Stop intalation.
Deci nu stiu ce are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza toate drv audio din pc, dai restart apoi pune-l pe cel nou cu (Continue anyway) si o sa mearga.bafta.

| cadedimineata a răspuns:

In Device Manager intra in Properties -> Details -> Hardware ID.

Posteaza aici rezultatul