| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de blocajul asta? http://uploadimage.ro/viewer.php?file=0178_screen4_s_y54 0.jpg
apare la fel si nu pot instala nimic din cauza lui, nici macar windowsul, da eroare...

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum adica nu poti instala windows?

| LTAA a răspuns (pentru K0sti):

Adica nu poate sa il reinstaleze, sau sa instaleze alt Windows pe el.

| K0sti a răspuns (pentru LTAA):

Te numesti Natashha! happy
Eu inteleg foarte bine limba romana, problema e ca uneori e foarte greu sa scrii in romana!
Crezi ca intreb de pomana? Mesajul ala nu poate sa-l afiseze la instalarea windows-ului!

| Natashha a răspuns (pentru K0sti):

NU la instalare. aare chestia aia cand vreau sa instalez ceva, orice. nu pot instala niciun windows. nimic.se instaleaza tot pana la welcome cand apare chestia aia si tot windowsul vechi. si nu, nu am mai multe windowsuri, multiple instalate...

| K0sti a răspuns (pentru Natashha):

Nu ne intereseaza "orice", ne intereseaza windows-ul! Acea eroare nu poate sa apara la instalarea windows-ului, cum am spus si mai sus! Cum instalezi tu windows?

| SilverF8ith a răspuns:

Nu poti scapa de aceasta eroare deoarece nu esti administratorul calulatorului si dupa cum vad calculatorul face parte dintr-o retea mai mai mare in care administratorul a intrat si a blocat accesul acestui utilizator. bafta!