| LaMisto a întrebat:

Stie cineva cum sa scap de >======Error loading C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\Bar\1.bin\M3PLUGIN
the specified module could not be found

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit eu pe net rezolvarea: instaleaza programul "Regcure", acest program fiind unul pentru "curatat" registri. Pune-l la treaba! Mai mult ca sigur vei recunoaste programul ala de rahat care-ti face probleme. Se spune ca problema ta apare cand se descarca de pe net screen saver-e. Este posibil sa-ti apara un entry de la MyfunWebs. Vezi apoi in ce locatie este si sterge-l. Bafta!

3 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Pff, aceeasi chestie imi apare si mie...si mai rau este ca acum mi-a expirat si licenta la windows...sa ma anunti si pe mine daca ai rezolvat problema si cum.Ms mult.by`

| YLLL a răspuns:

Aceeasi problema ca a mea.
angry

| LaMisto explică:

Deci nu stiu sigur daca s a rezolvat cu Spybot Search & Destroy, dar cert e ca nu imi mai aparebig grin...