| Deyuuloovee a întrebat:

Stie cineva cum se schimba tonul de apel de la telefonul Huawei 6150?kiss. Dauu Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei cauta la aplicatii sau mai utatte la setari! Imi dai funda? La raspunsul ila? Daca vreikiss

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La setari!:*

| Deyuuloovee explică (pentru anonim_4396):

Paii am cautat la setarii si nu zice nikk ca sa pot schimba tonuu' de apel:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deyuuloovee):

Pei cauta la aplicatii sau mai utatte la setari! Imi dai funda? La raspunsul ila? Daca vreikiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAi lasa-te de fraierit nimeni nu te baga in seama raportez ca spam findca nu are ce cauta caca ul tau aici hai pa!

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt fraiereli! am incercat si eu metoda asta si am facut cam 100 de lei

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Mai bine te apuci de Forex(MetaTrader) Daca sti ce-i ila la 12 ani stiu!

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ce-i ala! si nu ma intereseaza! tranzactionarea valutelor e destul de complicata. daca nu esti de acord cu ce cred eu n-ai decat dar tine pentru tine! nu intereseaza pe nimeni!

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Pei cati sunt acolo taicamiu lucreaza si la acolo la investit taicamiu era primult din lume acolo! Asa ca cati ani ai?

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

13,inca un motiv pentru care forex nu e pentru mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

La ila poti daca esti minor?

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,cred ca nici n-ai citit tot mesajul(de aia ma mai intrebi asta).ce credeai ca vreau sa am problema cu politia de acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

PEi atunci cu ai castigt 100 lei? Parinti?

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,au venit banii prin posta cu numele meu pe plicuri.am luat plicu si l-am deschis. daca esti minor ai voie sa primesti plicuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Si poti sa faci asa legal daca esti minor?

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de ce sa nu poti? nu include nimic din ce un minor nu poate sa faca.e ca trimisul sau primitul unei corespondente(doar ca inauntru nu se afla o scrisoare)

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Citesc si sa vad despre ce este vorba ok? Dar trebuie sa platesti ceva?

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Citeste si o sa afli!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar am o suspiciune. De ce ar da ei bani aiurea?

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei iti trimit bani pentru ca si ei la randul lor vor urma acelasi sistem! daca nu trimiti banii lumea isi pierde increderea in tine si te vor scoate idn sistem

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Dar nu ai profit daca primesc 6 lei si dau mai mult nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Ma contactezi la id Dan. EXtrem te rog sa ma informezi te implorbig grinbig grinbig grinhappyhappyhappy Intri acum te implorhappyhappyhappy

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar o sa primesti mai multi bani! fiindca cei care iti vad anuntul si intra in joc vor transmite mai departe mesajul ca sa faca si ei bani! tu vei ramane in continuare pe lista si de fiecare data vei trece cu un loc mai jos pe lista astfel daca numai 5 oameni raspund la mesajul tau si la mesajele lor va raspunde altcineva si tot asa, banii se mutiplica si o suma de bni va ajunge si la tine! ddar cum spuneam e greu sa convingi pamenii! aproape toti carora le-am spus despre asta mau injurat

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Pei erau prosi ma contactezi la Dan. Extrem? Sa imi mai zici si sa wb ca is interesat am inteles cum merge treaba cat de cat!

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi da eroare cand vreau sa te bag

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefancelmare7):

Dan.Extrem

| SmileForever3 a răspuns:

Pentru a putea schimba tonul de apel trebuie sa intri in meniu, dai pe profile utilizator, acolo iti apar toate profilele, dai pe unul din ele, pe personalizare si mai departe de descuri tu happy