| soraya3456 a întrebat:

Stie cineva da ca a aparut iphone 5 asta e cel care a aparut de curand cam cat costa? da ca nu a aparut iphone 4 cat costa doar cine are vreau sa imi cumpar si nu stiu exact cat costa stiu ca costa peste 25 mil

Răspuns Câştigător
| NyanCat a răspuns:

Eu una aveam de ales intre Ipad 2 si iphone 5 ( am ales ipad ) dar cred ca pot rasp al intrebare si daca nu am laughing
Iphone 5 ( IPHONE 4S) a aparut in 25 septembrie si costa cam treizeci si cinci de milioane; il poti lua de la Orange. Si iphone 4 poate fi chiar si 25 de milioane, pentru ca tot timpul cand apare ceva nou la o marca cel nou va fi mai scump si cel mai vechi mai putin cu aprox 5 milioane sau chiar si 10 ( In cazul APPLE ) si il poti lua tot de la Orange. Sper ca te-am ajutat kiss

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

A aparut Iphone 5. pretul e in jur de 3500 Lei.
http://www.iphone5reviewed.com/......-iphone-5/

Răspuns utilizator avertizat
| loveyouschatz a răspuns:

Da a aparut si costa 799 € ( 3499.62 RON )

| Убица a răspuns:

Proşti ăia care dau atatea milioane pe iPhone, iPad. O să realizaţi că aţi dat banii doar pentru IMAGINE. Cu 13 milioane îţi iei super smartphone care bate iPhone-ul la orice caracteristică...