| blackann a întrebat:

Stie cineva daca exista adaptor pentru aerul conditionat care ma poate ajuta sa il conectez la aplicatie pe telefon?
Cum sunt acele stick uri pentru tv urile care nu au Netflix, de exemplu.

Aerul conditionat este destul de vechi, dar functioneaza perfect, singura problema este ca as vrea sa il conectez cu telefonul si sa-l pot porni si cand nu sunt acasa. Nu as vrea sa il schimb doar din cauza asta, as fi vrut sa gasesc alta solutie.

Aveti idee daca se poate?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

De fapt e priză smart
https://www.emag.ro/......D0GDSZMBM/

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Îl pornești înainte să pleci de acasă dacă nu stai plecat mult. Sau poți cumpăra switch-uri smart.

| blackann explică (pentru Frank51):

Stau 9-10 ore la birou si cainele sta in caldura la etajul 10.
o sa verific daca este compatibil cu switch smart.
merci.

| Frank51 a răspuns (pentru blackann):

Switch-ul smart e compatibil cu orice, pentru că e un simplu switch. E un dispozitiv pe care îl bagi în priză, iar în priza aia bagi alimentarea AC, apoi cu aplicație pe telefon poți porni sau opri alimentarea.

| blackann explică (pentru Frank51):

Waaaa, multumesc mult. De asta aveam nevoie.

| Frank51 a răspuns (pentru Frank51):

De fapt e priză smart
https://www.emag.ro/......D0GDSZMBM/