| Vynx a întrebat:

Stie cineva de ce cand deschid windows-ul cand trebuie sa apara logoul de windows sta putin si apare windows is loading files degeaba astept sa se rezolve dupa ce termina se da restart sau shoutdow este la fel chiar daca apas tasta f8 si aleg save mode sau altceva tot la fel face incontinu, acum 2 luni mi-a reistalat windows-ul altcineva si a spus ca hardu e bulit si nu stie cat mai rezista hardul este de vina? P.S mentionez ca laptop-ul are windows 7 Ultimate

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Cred ca hardul e de vina verifica hardul sa vezi daca ai baduri

| Vynx explică (pentru shannygelu):

Poti sa imi explici ce sunt badurile? Nu am auzit pana acum.

| shannygelu a răspuns (pentru Vynx):

Sunt parti(sectoare) din hard care nu mai sunt bune