| lemoris11 a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi mai merg tastele q, w, e, r, t, y, u, i, o, p si butonul de sters?. celelalte butoane merg si am desfacut tastatura si e totul in regula.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Degeaba ai desfacut tastatura, defectul nu are sageata sa se indice "Aici sunt".
Foloseste/cumpara alta tastatura!

| Mayhem666 a răspuns:

Ar trebui sa o duci la un specialist ca sa o repare daca nu mai merge, degeaba incerci sa aflii ce are, daca nu o poti repara.

| lemoris11 explică (pentru Mayhem666):

Din cate am inteles este ceva din windows.

| Mayhem666 a răspuns (pentru lemoris11):

Atunci incearca sa chemi un prieten care se pricepe, si sa iti instaleze windows-ul din nou, sau poti sa o faci tu, daca te pricepi, daca nu te pricepi, si nici nu ai pe cine sa chemi, poti sa te duci la un specialist.

| lemoris11 explică (pentru Mayhem666):

Pai faza e ca l-am reinstalat de la 0 si tot la fel face si am incercat si alta tastatura

| suntserios a răspuns (pentru Mayhem666):

Cine dracu duce o tastatura la 'specialist"? o arunci si iei una noua ca sunt tst si la 25 lei

| lemoris11 explică (pentru suntserios):

Bine zis laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru suntserios):

Si asta e o optiune destul de buna, daca stau sa ma gandesc mai bine, ai dreptate, te-ar costa mai mult sa o repari decat sa iei una noua.