| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa raspund la comentarile de pe youtube?

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Trebuie sa-ti faci cont ca sa raspunzi la comentariile de pe youtube si de asemenea sa lasi un comentariu la un videoclip

| Wøodenpints a răspuns:

Aceeaşi chestie mi se întâmplă şi mie de câteva zile, când apăs pe reply nu se deschide caseta de răspuns. Am zis că-i de la browser, dar nu este.
Şi am mai pătie în ultima vreme ceva la fel cu încă două site-uri. Nu ştiu de ce.

| TheDifference a răspuns:

@mjustme @RIPbySkittles r u fuckin kiddin me? am cont pe youtube ma oamenilor waiting ma lasa sa adaug comentatri, dar nu pot sa raspund persoanelor la alte comentarii

| mjustme a răspuns:

Daca nu ai cont pe youtube, nu vei putea comenta big grin.

| mjustme a răspuns:

Sorry, dar nu ai spus ca ai cont oh go on.