| alisaaa a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara/comanda baterie aparat foto digital Canon PowerShot S500? mentionez ca la magazinele cu asa ceva din oras au spus ca se face doar la comanda si de cand am comandat bateria nu mai apare happy, cred ca din luna iunie anul trecutlaughing.

3 răspunsuri:
| alisaaa explică:

Mersi @cineva, dar se pare ca nu am atat de mult noroc incat sa gasesc ceea ce caut, si preturile sunt foarte mari :-|, mai bine imi cumpar un nou aparat fotohappy

| cucalic a răspuns:

Incearca de pe net.sigur gasesti si iti vine in maxim 10 zilestar