| DeliricEdeVina a întrebat:

Stie cineva de unde pot afla codul secret de la interfon, nu mai am cartela la interfon si cand stau mai mult pe afara nu mai am cum sa intru in bloc ca ai mei dorm, l-am intrebat pe administratorul scarii si nu stie nici codu, nici carduri de vanzare nu are, nu am primit nici carte la interfon.

5 răspunsuri:
| DeliricEdeVina explică:

Http://casasigradina.blogspot.com/......rfon.html, asta este interfonul care il am, sau este asemanator, cu cartela sferica, in prima imagine

| GaLaxXy a răspuns:

Salutare,
Păi singura soluţie este să iei legătura cu administratorul blocului şi să-l rogi să ia legătura cu firma respectivă. ( cea care a instalat interfonul ) Şi să îi întrebe codul sau să comande încă o cartelă.
Dacă ai tăi dorm, sună la alţi vecini şi roagă-i să îţi deschidă. Numai bine.

| DeliricEdeVina explică (pentru GaLaxXy):

Apai, pe la 1-2 toti dorm, am vazut pe cineva de scria niste numere si se deschidea usa, dar nu cred ca imi zic

| GaLaxXy a răspuns (pentru DeliricEdeVina):

Atunci comunică cu părinţii tăi.
Sunt sigur că împreună veţi găsii o soluţie.

| DeliricEdeVina explică (pentru GaLaxXy):

Am stat ieri pe afara laughing) am auzit ca se poate face o copie la cartela ma duc ce se poate rezolva