| 8paulica a întrebat:

Stie cineva numele sau linkul unui program de construit/facut negative, instrumentale sau de scos vocea de pe o melodie?
va rog, cine raspunde primul primeste fundita...

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Programe de facut negative, ar cam fi. Dar de scos vocea, nu! Doar sa se auda un ecou pe fundal. Vocea nu poate fi scoasa, deoarece o melodie este facuta din mai multe parti...care au fost combinate...acestea pot fi desfacute numai in studiouri profesionale, sau daca ai noroc chiar sa fi scapat cineva o varianta negativa pe net.

2 răspunsuri:
| adian a răspuns:

Http://audacity.sourceforge.net/

Tutoriale gasesti pe youtube.

| Enys a răspuns:

Uite iti zic si da-mi fundita scrie la google program de modificat imagini sau poze