| BetivanuLHaios a întrebat:

Stie cineva o solutie pentru eroarea :
"the service cannot be started either because it is disabled or because it has no enabled devices"?

Răspuns Câştigător
| xBro a răspuns:

AVG ti-a dezactivat fisierul extensia.exe [ el crede ca este virusat si ti-a dezactivat-o ], daca vrei un anti-virus calumea de care sunt si eu multumit, poftim : http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php, este un anti-virus dupa parerea mea cel mai bun, trebuie sa-ti fai licenta care te va tine 30 de zile si dezinstaleaza porcaria aia de AVG ca nu e bun de nimic, SUCCES!

6 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Ai o setare care nu poate rula pentru ca este dezactivata, activeaz-o si incearca iar, da mai multe detalii in ce fisier intrii, ca poate stiu si te ajut waiting

| BetivanuLHaios explică (pentru xBro):

In toate fisierele cu extensia.exe
Asta nu mi-a aparut pana ieri, cand am dat o scanare cu AVG (licentiat)

| BetivanuLHaios explică (pentru xBro):

Multumesc pentru sfat, si poftim funda! big grin
Pana la urma cum scap de eroarea aia?

| xBro a răspuns (pentru BetivanuLHaios):

Poftim - http://www.tune-up.com/download/, acest program repara tot pc-ul de erori, :-h :)

| BetivanuLHaios explică (pentru xBro):

Multumesc!
Ti-as mai da o funda daca as putea;]

| xBro a răspuns (pentru BetivanuLHaios):

Lasa mersi si de aia happy

| xBro a răspuns (pentru BetivanuLHaios):

AVG ti-a dezactivat fisierul extensia.exe [ el crede ca este virusat si ti-a dezactivat-o ], daca vrei un anti-virus calumea de care sunt si eu multumit, poftim : http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php, este un anti-virus dupa parerea mea cel mai bun, trebuie sa-ti fai licenta care te va tine 30 de zile si dezinstaleaza porcaria aia de AVG ca nu e bun de nimic, SUCCES!