| alx72 a întrebat:

Stie cineva prin ce program pot sa scot ochii albi din poze?(nu rosii)

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Am cea mai buna solutie pentru tine chiar aici, si pe langa scoaterea ochilor rosii beneficiezi si de alte ediatare (ex: dinti mai albi, luciu pentru par, luciu pentru ochi, adio cosuri/pete/cicatrici, accentueaza genele, etc) crede-ma e ce l mai bun. cauta pe google "picasa 3" downladeazal, instaleazal si gata. cand vrei sa dechizi o poza da clik dreapta si apasa pe open with picasa, ti se ma deschide poza si in dreptul ei vei avea o multime de optiun, crede-ma e mai simplu de facaut de car de citit acest raspuns, ma bucur ca te-am putut ajuta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe PhotoShop, dar ai nevoie de ceva experienta pentru a lucra in el.