| matrix100 a întrebat:

Stie cineva un program de trimis sms de pe calculator? Programul sa se linkeze cu numarul meu de telefon si practic sa trimita mesaje ca si cum le-as scrie de pe telefon. Mentionez ca nu ma intereseaza site-urile cu sms gratuite. Multumesc

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Se poate trimite sms gratuite de pe computer, dar nu cu numarul tau ci pui doar semnatura (numele tau) ca sa stie destinatarul de la cine primeste sms.

Este un site. Acesta se numeste AlertSMS.

Poti trimite sms pe Vodafone, Orange, Telekom, Zapp si Digi. reincarcarea este zilnica si este gratuit totul. http://www.alertsms.ro/inregistrare/45c48cce2e2d7fbdea1afc51c7c6ad26

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face asta de pe skype daca platesti

| Jipa95 a răspuns:

Nu poti face asa ceva.

| CinevaNou a răspuns:

Se poate doar pe bani.