| Daria_Daria_1989 a întrebat:

Am o problema...de 3 zile tot primesc mesaje de dragoste de la cineva, si eu nu il cunosc si acum nu ma intereseaza baietii. Nu stiu ce sa fac! As putea cumva sa blochez numarul acela sa nu imi mai trimita mesaje? Am un telefon Dallas si sunt pe Orange. Fundita! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi in manual la blocare/primire mesaje.

sau vezi aiciLa pagina 6:

http://www.altehandys.de/downloads/man-zte-r250.pdf

Set call restrictions.
You can go to
Menu
>
Settings
>
Call settings
>
Call barring
to set
the restrictions

| Andrei258 a răspuns:

Buna ziua,

da il puteti bloca din setarile telefonmului mai exact apeluru refuzate indiferent de tipul de telefon pecare il detineti o zi placuta in continuare

| Gratioasa a răspuns:

Buna, ce tip de telefon detii?

| Daria_Daria_1989 explică (pentru Gratioasa):

Buna! un telefon Dallas...