| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

Stiti ca cand intrati pe google chrome si dupaua de ex pe un site e aolo sus o steluta si cand dai pe ea o pui acolo la favorite si poti selecta acolo la fila noua na si daca imi dezinstalez google chrome asa mai le am alea de pe fila noua? Rasp va rog

Răspuns Câştigător
| Adutzu2 a răspuns:

Alea se numesc marcaje si raman dupa ce reinstalezi Google Chrome doar daca ai cont google pe care sa fii online, dupa ce instalezi din nou te loghezi pe contul google si iti apare cum era inainte cu tot cu marcaje.

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Se pot salva. Mergi la marcaje/bookmarks-manager de marcaje-organizati-exportati marcajele intr-un fisier html-save. Apoi, dupa e ti-ai instalat noul browser mergi din nou la marcaje-organizati-importati si deschizi fisierul si practic vei avea din nou acele bookmarksuri. Daca nu te descurci poti sa imi dai mesaj si iti mai explic happy

| angeloecelmaitaredinparcare explică (pentru Oana92):

Scz ca nu ti-am dat funda si o intrebare imi zici facebookul tau sa mai vb sau vrei sa il zic eu?

| Dennisz a răspuns:

In nici un caz!
Odata dezinstalat Google Chrome, dispar si favoritele si istoricul, tot.