| xbugs a întrebat:

Stiti ca pe facebook cand pui o poza poti sa pui ca o "descriere " niste feţe.
Mie pe telefon maj feţelor imi apar ca niste partate goale ( adik nu le vad ).
Imi puteti spune de ce, sau cum fac sa imi apara feţele?

2 răspunsuri:
| xbugs explică:

Pai cand cineva pune o poza si la poza aia pune niste emoticoane 0e unele le vad ca niste patrate, cum as putea sa vad emoticoanele.

| Cata980 a răspuns:

Aşa arată şi la calculator.nişte pătrate goale dar apoi după ce postezi descrierea sau ce postezi tu îţi va arată faţa emoticonului.