| RealKing01 a întrebat:

Stiti cate ore ține boxa asta activa?

https://m.emag.ro/......DPWGK4BBM/

Merita banii?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Autonomie de 5-6 ore la volum normal

| RealKing01 explică (pentru sierra1):

A cumparat cineva boxa asta activa si a zis ca dupa ce a incarcato dupa cateva incarcari nu se mai incărca boxa, iși merita banii? sa o cumpăr?

| sierra1 a răspuns (pentru RealKing01):

"dupa ce a incarcato dupa cateva incarcari nu se mai incărca boxa"

e in garanție!

| Wr3nch a răspuns:

E ca o ghicitoare cu raspuns in ghicitoare, sau in acest caz descriere:
Prevazuta cu un acumulator cu o autonomie de 5-6 ore la volum normal, aceasta boxa tip troller poate fi controlata usor cu o telecomanda speciala, inclusa in kit.
Personal nu vad rostul in asa ceva, cand o boxa bluetooth cu 200 de lei e buna pentru orice petrecere care nu e dezmat total.

| RealKing01 explică (pentru Wr3nch):

Are incarcator sau acumulator? Merita banii? am vazut pe alt site care scrie in descriere ca boxa asta are 800 wati, e adevarat? Sa o cumpar sau e țeapa? O sa mi dea si caștile sau nu?

| nicu991 a răspuns (pentru RealKing01):

Omule, pe o masina daca pui amplificator si subwoofer cu 800 wati trebuie sa tii motorul pornit ca sa nu se duca bateria.
Chinezaria aia mai mult de 50-60 wati cu distorsiuni n-ai sa vezi de la ea.
Mai bine iti iei un JBL in banii aia.

| nicu991 a răspuns:

Eu am reparat una de genul asta, doar ca avea un singur difuzor din ala mare, in rest aceleasi surle si trambite... usb, radio, microfon, draci laci. Si inauntru ca acumulator avea 3 baterii tip 18650 de 3.7v legate in serie.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Nu merita deloc banii. Mai bine iti iei un jbl boombox sau un partybox

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Aceasta nu este o boxă mică, este una mare de-aia are mânere ( uite la poze ).