| JusTPauL a întrebat:

Stiti ceva programe sau site-uri unde se poate afla statusul de la messenger?
Vreau sa stiu statusul unei persoane chiar daca nu am id-ul in lista.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa afli informatii despre o persoana chiar daca ea nu vrea ca tu sa stii asta! Rusine si tie si celor care te ajuta!

| JusTPauL explică (pentru anonim_4396):

Te rog sa nu acuzi pe cineva daca nu stii despre ce e vorba.

| Dohi_Florica_1970 a răspuns (pentru JusTPauL):

Da totusi mergea si cel de mai sus

| JusTPauL explică (pentru Dohi_Florica_1970):

Mai incearca!

| Dohi_Florica_1970 a răspuns (pentru JusTPauL):

Fara suparare dar lumea mai greseste, mrs ca mi-ai zis ca sa corectez era Http://www.invisible.ro/

| JusTPauL explică (pentru amydulcika201):

Poate nu m-am facut inteles, eu vreau statusul care il are scris, nu daca e pe invizibil sau online!