| Bii26 a întrebat:

Stiti cumva daca pe Facebook se poate afla cine ti-a vizitat profilul? Multumesc, fundita happy

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Nu. Nu poti vedea happy Cica acum se face un eveniment din ala ca sa poti sa vezi cine ti-a vizitat profilul.

9 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Nu se poate

| mgxxtreme13 a răspuns:

Era un program, am vaz, da nu am fost curious de el,,,,sad acum suportam consecintelestraight face

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Imi pare rau, nu!

| AlexAndrei99 a răspuns:

Nu nu merge fundita big grin?

| AlexAndrei99 a răspuns:

Nu nu poti doar sa vezi cati teau vizitat. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Bee123 a răspuns:

Nu exista aceasta posibilitate

| Gabi_1362 a răspuns:

Nu se poate. :d

| Madsz a răspuns:

Am auzit ca se poate...Este un program, da nu il stiu nici eu bine.Altii zic ca numai la hi5 se poate, nu si la fb...sad