| dantiberiu a întrebat:

Stiti cumva de ce mi se blocheaza si tastatura si mouse-ul atunci cand intra in windows, nu mereu dar de stul de des...si inca ceva atunci canda urmeaza sa se blocheze, la aprindere se aude un sunet ciudat din sistem "boom" se aprinde dar la deschiderea sistemului de opereare (yok) nimic.
M-a enerveaza enorm ajutati-ma pls raman dator.
Fiindca doar un site e "TPU" TOTI PENTRU UNU

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Verifica daca toti pinii de la ps2 sunt drepti. Daca da, inseamna ca de vina este windowsul... Inainte de a reinstala, ia de la un vecin o alta tastatura si vezi daca se blocheaza si cu a lui (desi nu prea cred.).
Spor!

2 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul. Ori ai virusi, ori ai sters vreun fisier ceva.

| fuckininsomnia a răspuns:

Schimba windows-ul.