| Maddy18 a întrebat:

Stiti jocuri tari pentru android? imi ziceti si mie (nu gen lupte) Ceva gen pou sau altele

5 răspunsuri:
| cozmalau a răspuns:

Jocurile cu lupte se numesc jocuri shooter

| anonim_4396 a răspuns (pentru cozmalau):

Esti praf. Alea se numesc "Fighting" sau "Action". Shootere sunt cu pusti, Revolvere, pistoale, si inca cateva exceptii.

| LadykillerR a răspuns:

Urasc Pou... Incearca 8-ball pool (e cu biliard... daca cumva iti place sa dai dupa bile; D ) sau Mega Jump =D Sau chiar si Logo Quiz sau Subway Surfers sau Cut The Rope happy

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Rail Rush(e un fel de Temple Run, da nu stiu daca merge pe android), IRunner, Monster Pet, Temple Run Oz, Crazy Grandma

| Maddy18 explică:

Cine stie gen sims?: